Uzm Dr. Özcan Yılmaz’dan Sağlıkta dün bugün yarın adlı belgesel

Uzm Dr. Özcan Yılmaz tarafından hazırlanan “Gahırlı Sille” İNCİ TANELERİ adlı Talk Show’la Sağlıkta Dün Bugün ve Yarın adlı belgesel, Adana Tabip Odası salonunda gerçekleşti.

Yayınlama: 16.03.2024
Düzenleme: 17.03.2024 10:17
A+
A-

İLKGÜN HABER – Uzm Dr. Özcan Yılmaz tarafından hazırlanan “Gahırlı Sille” İNCİ TANELERİ adlı Talk Show Adana Tabip Odası salonunda gerçekleşti.

Uzun yıllardır hekimliğin yanında iyi bir gözlemci araştırmacı olan Uzm. Dr. Özcan Yılmaz, Sağlık alanında yaşanan dramatik anı ve yaşamdan kesitleri,fotoğraflarla harmanladığı “Gahırlı Sille” İNCİ TANELERİ ismini vermiş olduğu bir Talk Show sunum belgeseli ile, Sağlıkta Dün Bugün ve Yarınla ilgili mesajlar vermeye çalıştı.

Adana Tabip Odası salonunda gerçekleştirilen “Gahırlı Sille” İNCİ TANELERİ Talk Show’da izleyici hekim ve misafirler, adeta zamana yolculuk yaparak, yaşanan anılar’la beraber, sağlık’ta dün bu gün ve yarına gidecek olan belgeseli büyük bir merak ve zevkle izlediler.

Uzm Dr. Özcan Yılmaz, hekimlerin  hastanelerde dün bugün yaşanan sıkıntıların yarınlarda yaşanmaması adına, farklılık ve yaşanmışlıkları kendine özgü mizahi yaklaşımıyla anlatarak katılımcı hekim ve konuklara güzel bir gün yaşatarak tamamladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.