“Vücut şeklindeki popüler trendler zamanla değişebilir”

Estetik cerrah Op. Dr. Serkan Kaya Ekinci, birçok kadının, fırsat verildiğinde, şekillerini çevresel olarak ayarlamak için karınlarıyla aynı anda orta sırtlarını (sütyen çizgisi kıvrımları) ve yanlarını (muffin üstleri) şekillendirerek gövdelerini üç boyutlu olarak düzeltmeyi sevebileceklerini söyledi.

“Vücut şeklindeki popüler trendler zamanla değişebilir”
Yayınlama: 14.03.2024
A+
A-

ADANA – Op. Dr. Serkan Kaya Ekinci, kadınların vücut şeklindeki popüler trendlerin, tıpkı modada olduğu gibi zamanla değişebileceğini bildirdi.
Ekinci, kendisinin bu durumda tam bir kontur kalça görünümünü arzu etmek için popo büyütme tercihinin protez yöntemi değil, yağ aşılama yöntemi olduğuna dikkat çekerek, “Doku dengeleme ve liposculpturing kavramlarını kullanarak, istenmeyen yağ dokusunu kaldırabilir, greft olarak hasat edebilir ve kalçanın hacimlendiricisi olarak kullanabiliriz” dedi.
Estetik cerrah Op. Dr. Serkan Kaya Ekinci, birçok kadının, fırsat verildiğinde, şekillerini çevresel olarak ayarlamak için karınlarıyla aynı anda orta sırtlarını (sütyen çizgisi kıvrımları) ve yanlarını (muffin üstleri) şekillendirerek gövdelerini üç boyutlu olarak düzeltmeyi sevebileceklerini kaydetti. Ekinci, “Bu, kıyafetlerin nasıl giyilebileceği ve bireyin kendisi hakkında nasıl hissettiği konusunda muazzam bir değişiklik yapabilir. VASER ile liposuction, sırt ve yanlar ile yüzeysel cilt (bu da sırtta yuvarlanma ile sonuçlanır) arasındaki tüm bağ ataşmanları serbest bırakarak büyük bir iyileşme sağlar ve yağın ve cildin bile çıkarılmasının çok daha pürüzsüz bir şekilde yeniden örtülmesini sağlar” diye konuştu.
Kadınları hamilelik sürecinde bacaklar konusunda da uyarıp, bilgilendiren Op. Dr. Serkan Kaya Ekinci, şöyle devam etti:
“Tabi hatırlatmakta fayda var. Bazı kadınlar yağ dokusunu doğal olarak lateral veya medial uyluklarında depolarlar. Cilt kalitesine ve dokunun yeniden örtülme veya sıkılaştırma potansiyeline bağlı olarak, yağ dokusu tıpkı sırtta olduğu gibi şekillendirilebilir. Bazıları dizin altında ayak bileğine kadar önemli yağ dokusuna sahiptir. Genellikle bu alana liposuction ile iyi sonuçlar elde edilir.

Kalça
Vücut şeklindeki popüler trendler, tıpkı modada olduğu gibi zamanla değişebilir. Tam bir kontur kalça görünümünü arzu etmek için popo büyütme tercihim protezle değil, yağ aşılama ile. Doku dengeleme ve liposculpturing kavramlarını kullanarak, istenmeyen yağ dokusunu kaldırabilir, greft olarak hasat edebilir ve kalçanın hacimlendiricisi olarak kullanabiliriz, tüm bunlarla vücudun geri kalanının konturunu iyileştiririz. Hamilelik sürecinde kilo almış ve vermiş kadınlar, kalça derisinin gevşek, sarkmış şikayeti olabilir ve hacmi geri kazanmak, basit plates hareketleri ile birlikte spor ile kazanılır.
Bu durum farklılıklar gösterse de bir veya birden fazla çocuk doğurduktan sonra fiziksel görünümlerinden memnun olmayan kadınlar, anne estetiği ile vücudu daha iyi bir yere geri getirebilirler. Bana göre bu, kadının tazelenmiş hissetmesini sağlamak ve hamileliğin bazı “savaş izlerini” silmek için aynı anda gençleşecek ve vücudun birden fazla bölgesini temsil ediyor, böylece görünüşünde daha güvende hisseden annelerimiz daha mutlu hissedebilir.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.