Yüregir Belediyesi Basın Danışmanı Şehmus Baysal istifa etti

Yayınlama: 18.04.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER– Yüregir Belediyesinin Basın danışmanı güzel insan Şehmus Baysal mevcut görevinden istifa ederek tüm basın camiasındaki meslektaşlarından helallik istedi.

Baysal: 2019 yılından bu yana, beş yıl boyunca onurluca ve gururla, mesai kavramı olmaksızın yürüttüğüm Yüreğir Belediyesi Basın Danışmanlığı görevimden bugün itibarı ile kendi rızam ve kararım neticesinde ayrılıyorum. Bu kararımın Siyaset etiğinin gereği olduğuna inanıyorum. Canım kızım Elifnur’a  biraz daha zaman ayırmak beni mutlu edecektir inşaALLAH…

Bu zor ve meşakkatli yolda bana 5 yıl boyunca yol arkadaşlığı yapan tüm mesai arkadaşlarıma, değerli basın mensuplarına, Aileme ve çeyrek asra yakın dostum olan, yol arkadaşım, başkanım Sayın Fatih Mehmet Kocaispir’e çok teşekkür ediyorum. İstemeden, farkında olmadan kalbini kırdığım herkesten helallik istiyorum.

Önümüzdeki beş yıl boyunca görev yapacak olan başta yeni başkan Sayın Ali Demirçalı olmak üzere, Yüreğir belediyesinin tüm birimlerinde görev alacak olan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.  Görüşmek isteyen dostlar ile eskimeyen adresimiz (SAHRA FOTOMARKET) ‘te bekliyor olacağım, kalın sağlıcakla. Selam ve DUA  ile diyerek sözlerini tamamlıyor.

İlkgün Haber Adına Yusuf Kahraman olarak iyi bir dost ve arkadaşımız olarak, kendisine yeni yaşamında hayırlı huzurlu mutlu günler geçirmesi dileğiyle hakkın selamını kendisine iletirim.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.