Yüreğir’de Çukurova GİAD Buluşması

Çukurova GİAD Yönetim Kurulu üyeleri Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı’ya “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

Yayınlama: 08.05.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Yüreğir Belediye Başkanlığı’nda Çukurova GİAD buluşması yaşandı. Çukurova Genç İş Adamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, 30 Mart’taki yerel seçimlerde Yüreğir Belediye Başkanı seçilen, Çukurova GİAD’ın da üyesi olan Ali Demirçalı’ya “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

Demirçalı’yı ziyaret eden Çukurova GİAD heyetinde Başkan Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Rafet Milli ve Hakan Burç, Genel Sekreter Fikri Oğuzhan Ertem, Sayman Ceyhun Baskın ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökalp Sofuoğlu yer aldı.
Demirçalı’ya başarılar dileyen Sakarya, Yüreğir’in diğer merkez ilçelere göre daha fazla hizmet ihtiyacı olduğunu hatırlattı. Başkan Demirçalı’nın derneğin kuruluşunun 30’uncu yılında Adana’ya kazandırdıkları çok amaçlı hizmet binasının yapımına da destek verdiğini belirten Sakarya, “Sayın Ali Demirçalı’ya bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyorum. Seçim geride kaldı. Yüreğir’in geleceği şekillenirken Yumurtalık Enerji İhtisas Bölgesi unutulmamalı.

Açılacak fabrikalarla birlikte beyaz yakalıların da o bölgeye geleceği unutulmadan, Yüreğir’i Yumurtalık’a bağlayacak yol yapılmalıdır. Yüreğir’i bilen bir kişisiniz. Yüreğir’e çok faydanız olacağına inanıyoruz. Başarılar diliyoruz” dedi. Yüreğir’in yatırım açısından cazip bir ilçe olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Ali Demirçalı da, “Yüreğir’e yatırım yapan kazanır. Şu anda yatırım yapılacak tek ilçe Yüreğir’dir. Bu bölgeye yapılacak yatırımlar ölü yatırım olmaz.
Seçimi geride bıraktık, görevi devraldık. Tabi büyük sıkıntılar da var. Ama sorunlar, sıkıntılar ne olursa olsun hizmet için çalışacağız. Yüreğir’i şantiyeye çevireceğiz. 30 Mart öncesi CHP adayıydım, şimdi tüm Yüreğir’lilerin belediye başkanıyım. Yüreğir’de yaşayan herkes bizim kardeşimiz. Kolayı yapmak başarı değildir, zoru yapmak başarıdır. Biz Yüreğir’de zoru başaracağız” diye konuştu.

Çukurova GİAD hizmet binasını Adana’ya kazandıran Sakarya ve ekibini de kutlayan Demirçalı, “Çukurova GİAD’ın bir üyesi olarak gurur duydum. Çok güzel bir binamız, Adana’ya kalıcı bir eser oldu. Elinize emeğine sağlık” dedi. Demirçalı, gençleri aktif siyasete de davet ederken, Çukurova GİAD üyelerine de “Siyasete girin” çağrısı yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.