Zafer Partisi Başkanlık Divan Toplantısı Gerçekleşti

Seçim sonuçlarının değerlendirildiği Zafer Partisi Başkanlık Divanı Toplantısı sonrasında Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ve Zafer Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Dinçer Çolak ile bir toplantı yapan Prof. Dr. Ümit Özdağ, Mayıs ayında il/ilçe kongrelerinin yapılması talimatını verdi.

Zafer Partisi Başkanlık Divan Toplantısı Gerçekleşti
Yayınlama: 04.04.2024
A+
A-

Zafer Partisi Başkanlık Divan Toplantısı, Genel Başkan Prof. Dr. Ümit Özdağ başkanlığında 2 Nisan Salı günü gerçekleşti.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, 31 Mart seçimleri sonrasında yeni dönem ile ilgili çalışmalarını başlattı. Seçim sonuçlarının değerlendirildiği Zafer Partisi Başkanlık Divanı Toplantısı sonrasında Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ve Zafer Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Dinçer Çolak ile bir toplantı yapan Prof. Dr. Ümit Özdağ, Mayıs ayında il/ilçe kongrelerinin yapılması talimatını verdi.

Prof. Dr. Ümit Özdağ, Başkanlık Divanı üyelerinden seçim ve sonrası dönem için rapor istedi ve gelen raporlar doğrultusunda parti yönetiminde bazı düzenlemeler yapacağını söyledi. Prof. Dr. Ümit Özdağ, il ve ilçelerde teşkilat ve aday performanslarını inceletecek, başarılı olan aday ve teşkilatlara yeni görevler verecek.

Prof. Dr. Ümit Özdağ, önümüzdeki Ramazan Bayramı sonrasında Anadolu seyahatlerine tekrar başlayacak

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.