AK PARTİ SARIÇAM’DA AHMET ÖZTÜRK’LE DEĞİŞİM

Adana Ak Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı yönetimde beraber hareket eden, başkanın sağ kolu olan Ekonomist Ahmet Öztürk’ün Sarıçam Belediye başkanlığına hazırlandığı öğrenildi.

AK PARTİ SARIÇAM’DA AHMET ÖZTÜRK’LE DEĞİŞİM
Yayınlama: 12.10.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Adana Ak Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı yönetimde beraber hareket eden, başkanın sağ kolu olan Ekonomist Ahmet Öztürk’ün Sarıçam Belediye başkanlığına hazırlandığı öğrenildi.

Adana Ak Parti çekirdek yönetiminde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olan Ahmet Öztürk, daha önce Ak Parti kalesi olan Sarıçam’ın makus talihini yenmesi için Sarıçam’ın hak ettiği hizmetleri alıp, yerinde dönüşümle, plan ve projesiyle hazırlık yaptığını ve Sarıçam’ı yeniden ayağa kaldıracağı mesajını vererek; “Bekle beni Sarıçam Ak kadrolarla geliyoruz” dediği konuşuldu.
Adana Ak Parti’de değişim rüzgarları Ozan Gülaçtı ile birlikte esmeye başladı. Başkan Ozan Gülaçtı ile birlikte hareket eden ekonomist Ahmet Öztürk’ün yerel seçimlerde aday adayı olması bekleniyor. Ak parti il yönetiminin çekirdek kadrosunda başkanın sağ kolu olan Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olan Ahmet Öztürk, daha önce Ak Parti kalesi olan Sarıçam’ın makus talihini yenmesi için Sarıçam’ın hak ettiği hizmetleri alıp, yerinde dönüşümle, plan ve projesiyle hazırlık yaptığını ve Sarıçam’ı yeniden ayağa kaldıracağı mesajını vererek; “Bekle
beni Sarıçam Ak kadrolarla geliyoruz” dediği konuşuldu.
Neredeyse 4 aydır görevde olan Ahmet Öztürk’ün deneyimli eski bir siyasetçi olması hasebiyle kendisine yapılan ziyaretlerin artması gözlerden kaçmıyor. Salı günleri hariç her gün il binasında partililerle bir araya gelen Başkan yardımcısı Ahmet Öztürk, sorun çözümünde de aktif olduğu öğrenildi.
“Biz bu göreve niye talip olduk, halka hizmete, açıkçası biz halkın hizmetkarıyız. İnşallah yerel seçim de de Ak Parti’nin yerel belediyeciliğini Sarıçam’da da yapacağımız hizmetlerle taçlandıracağız. Hükümetimizin bütün olanaklarını makus talihini yenmesi için buraya kanalize edeceğiz” dediği öğrenildi.
Adana Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ekonomist Ahmet Öztürk’e halen ziyaretçi akını sürüyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.