Türkeş’ten Esnaf Ziyareti

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş Taş, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, esnaf ve hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.

Türkeş’ten Esnaf Ziyareti
Yayınlama: 06.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş Taş, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, esnaf ve hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.
Adana’nın dört bir yanını gezerek seçim çalışmalarını sürdüren Ayyüce Türkeş Taş, merkez Seyhan ilçesinde esnafları ziyaret etti. Ayyüce Türkeş Taş, yoğun ilgi altında gerçekleştirdiği ziyarette, 31 Mart yerel seçimlerinde destek isteyerek, kazanmak istediklerini belirtti.
Yol üzerindeki esnafları tek tek ziyaret eden Ayyüce Türkeş Taş, esnaflarla hasbihal edip, sorun ve önerileri tek tek dinledi, işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar diledi.
Esnafların yanı sıra yolda karşılaştığı vatandaşlardan da yoğun ilgi gören Ayyüce Türkeş Taş, ekonomik zorluklar karşısında vatandaşa destek olmak için sosyal doku araştırmalarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit etmeye başladıklarını dile getirerek, ‘’Adana’mız genelindeki ihtiyaç sahibi, kimsesiz, yaşlı, engelli, genç tüm vatandaşlarımıza destek olacağız. Sosyal yardım ve hizmetleri adil bir şekilde dağıtacağız.’’ dedi.
Ziyarette, İYİ Parti Adana İl Başkanı Av. Veysel Yıldız da Ayyüce Türkeş Taş’a eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.