AKAY, “ BİRLİKTE YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ ”

AKAY, “ BİRLİKTE YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ ”
Yayınlama: 14.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan adayı Akif Kemal Akay, Seyhan’ın her köşesinde vatandaşlarla buluşarak dert dinleyip gelecek döneme ait yol haritasını belirliyor.

KİMSE KENDİNİ YALNIZ HİSSETMEDİ

Başkan Akif Akay, Mısır Çarşısı, Otogar,Kocavezir ve Tellidere’de esnafları ziyaretinin yanı sıra Emek,İsmetpaşa ve Gölbaşı mahallesinde vatandaşlarla buluşup sorunlarını dinledi. ‘Halkımızın derdi bizim derdimizdir’ ilkesinden hareket eden Akay, ’ 96 mahallenin birinde dahi kimse kendini yalnız hissetmedi, bundan sonra da hissettirmeyecek. Hep birlikte aynı sofrada buluşup Ramazan ayının bereketiyle halkımızla birlikte oluyoruz’ dedi.

DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE BİRLİKTE YÖNETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

‘ Neşemiz, birliğimiz daim olsun’ diyen Başkan Akay, “ Katılımcı belediyecilik anlayışımızın bugün meyvelerini halkımızın bizi bağırlarına basması ile görüyoruz. Halka ile bütünleşmek, onların desteğini almak başkanlığım döneminde temel ilkemiz oldu. Yeni dönemde yine halkımızla birlikte belediyeyi yöneterek sorunlara çözüm yolları bulacağız’ açıklamasını yaptı.

SEYHAN HALKININ EMRİNDE OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM

Başkan Akay , Ramazan ayında 16 merkezde Ramazan sofrası kurarak bereketli ayda Seyhanlılarla bütünleştiklerinin altını çizip “ Halkımızın sevgisi bize güç veriyor. Seyhanlının desteği ve güveni ile el ele 5 yıl daha Seyhan’ı birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Başladığımız projeleri daha da geliştirerek Seyhan’ın imarında ve inşasında daha güzel günlere kavuşacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.