ALİ BABACAN ADANA’YA GELİYOR!

Adana’ya gelecek olan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,,8 Ocak Pazartesi günü Pozantı’dan başlayacak programına, 9 Ocak Salı günü Sarıçam, İmamoğlu ve Kozan ziyaretleriyle devam edecek.

ALİ BABACAN ADANA’YA GELİYOR!
Yayınlama: 07.01.2024
Düzenleme: 07.01.2024 13:54
A+
A-

İLKGÜN HABER – DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yerel seçim çalışmaları ve bir dizi ziyaret için 8 Ocak Pazartesi günü Pozantı’dan başlayacak programına, 9 Ocak Salı günü Sarıçam, İmamoğlu ve Kozan ziyaretleriyle devam edecek.
28 Aralık’ta Ankara’da gerçekleştirilen belediye başkanları Tanıtım Toplantısı’nda Adana’dan ilk grup belediye başkanlarını açıklayan DEVA Partisi, Genel Başkan Ali Babacan’ın gelişiyle Pozantı, Sarıçam, İmamoğlu ve Kozan’da ilçe belediye başkan adaylarıyla esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulunacak.
DEVA Partisi Adana İl Başkanı Hamza Milli yaptığı yazılı açıklamada, “DEVA Partisi Adana teşkilatı olarak, yerel seçim için sahaya ilk adımımızı Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’la atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Ayrıca bu çalışmayla Genel Başkanımızı, ekonomik sıkıntıları en derinden hisseden hemşehrilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Sayın Genel Başkanımızla Pozantı, Sarıçam, İmamoğlu ve Kozan ilçelerimizde belediye başkan adaylarımızla 2 günlük bir çalışma
gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımıza milli mücadelenin başlangıcı sürecinde Adana’nın kilidi konumundaki Pozantı İlçemizden başlayacağız.

Salı günü de; sahip olduğu sanayi poyansiyeli ve çektiği yatırımlarla son yıllarda il merkezimizin yükselen ilçesi Sarıçam’da; tarım ve hayvancılıkta sektörlerinde bölgede önem arz eden ilçemiz İmamoğlu’nda; kuvayi milliye ruhuyla yaşamaya devam eden, cumhuriyet tarihimizde Türk siyaset ve devlet hayatına sayısız isim kazandırmış olan güzide
ilçemiz Kozan’da esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde halkımıza içiçe olacağız ve DEVA Belediyeciliğini Sayın Genel Başkanımızla anlatacağız. Pozantılı, Sarıçamlı, İmamoğlulu, Kozanlı ve Adanalı tüm hemşerilerimizi gerçekleştireceğimiz ziyaret programına davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.