Avan, Bayram’da Vatandaşlarla Buluştu

Avan, Bayram’da Vatandaşlarla Buluştu
Yayınlama: 12.04.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Pozantı Belediye Başkanı Ali Avan, Ramazan Bayramı münasebetiyle Pozantı’nın çeşitli mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.
Bayramın ilk gününde Alpu Mahallesi’nden başlayan ziyaretlerine Fındıklı, Kamışlı, Hamidiye, Yazıcak, Dağdibi, Aşçıbekirli, Yukarıbelemedik, Yağlıtaş ve Karakışlakçı ile Akçatekir Mahalleleri’ni de dahil eden Başkan Avan, vatandaşlarla sohbet ederek bayram sevincini paylaştı.
Vatandaşlar Teşekkür Etti
Seçimlerden sonra ve bayram vesilesiyle gerçekleştirilen ziyaretlerden memnuniyet duyan mahalle sakinleri, Başkan Avan’ın sık sık kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluklarını ifade etti.

Mahalle sakinleri, Başkan Avan’a teşekkürlerini sunarak, her zaman ziyaretlerini beklediklerini belirtti.
Başkan Avan’dan Bayram Mesajı
Bayram ziyaretleri sırasında kısa bir konuşma yapan Başkan Avan, bayramın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini ve bu özel günlerin, sevgi, hoşgörü ve dostluk bağlarını güçlendirdiğini vurguladı. Başkan Avan, “Ramazan Bayramı’nın coşkusunu Pozantılı hemşehrilerimizle bir araya gelerek yaşadık.

Bu özel günlerin, kalplerimizdeki sevgi ve birlik duygusunu her zaman canlı tutmasını diliyorum. Rabbim, bizleri halkımızla gönül gönüle buluşturmayı nasip etsin.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.