Başkan Akay’a büyük ilgi

Birlikte yönetip birlikte başarma ilkesinden hareket eden belediyecilik anlayışı ile hizmet ettiğini vurgulayan Akay, ‘ Halkımızın sesi bizim rotamızdır ’ dedi.

Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, hafta sonunu ilçenin mahallelerini ziyaret ederek geçirdi.

Birlikte yönetip birlikte başarma ilkesinden hareket eden belediyecilik anlayışı ile hizmet ettiğini vurgulayan Akay, ‘ Halkımızın sesi bizim rotamızdır ’ dedi.

“ HALKIN SEVGİSİNİ KAZANMANIN GURURUNU YAŞIYORUM ”

Seyhan’ın Yenidam, Gölbaşı, Dörtağaç, Köylüoğlu, Mürseloğlu, Koyuncu, Karayusuflu, Serinevler, Kayışlı ve Dervişler mahallelerinde halk ile buluşan ve büyük bir ilgi gören Başkan Akif Kemal Akay, ‘ Hizmetleriyle halkının sevgisini kazanan bir belediye başkanı olmanın gururunu yaşıyorum.  Mahallelilerimizin bana olan destekleri ve güvenleri için yürekten teşekkür ediyorum. Bu yolda beraber yürümeye devam edeceğiz’ dedi.

“ BİRLİKTE YÖNETMEK BAŞARIYA TAŞIDI “

Başkan Akay, bugüne kadar elde edilen başarılarda ‘Birlikte yönetme’ ilkesinin ön plana çıktığını ve halkının talepleri doğrultusunda başarılı olduklarının altını çizdi. Başkan Akay, ‘Bu hizmetleri yaptık, yine yapacağız. Yeter ki halkımız bize desteğini versin. Seyhan’ın kuzeyinden güneyine 96 mahallede, Seyhanlının güveniyle yola devam ediyoruz. Mahalle ziyaretlerinde halkımızın taleplerini dinleyerek not alıyoruz. Aldığımız talepler hizmet noktasında bize ışık tutuyor’ açıklamalarında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.