Çetin, 31 Mart seçimlerine iddialı hazırlanıyor

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 31 Martta seçimini kazanarak, Çukurova’ya hizmete devam edeceğini söyledi.

Yayınlama: 16.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 31 Martta seçimini kazanarak, Çukurova’ya hizmete devam edeceğini söyledi.

10 yıl boyunca hiçbir siyasi ayrım yapmadan herkese eşit ve adaletli hizmet götürdüğünü vurgulayan Başkan Soner Çetin, “Tüm Çukurovalıların oyuna talibim. Her kesimden destek alacağıma inanıyorum. Çukurova’da hizmet kesintiye uğramayacak” dedi.

“Ana kucağı, baba ocağı” diye ifade ettiği CHP’den, “Haksızlığa sessiz kalmayacağım” diyerek partiden istifa eden Başkan Soner Çetin, İYİ Parti’den aday olarak “Çukurova’da hizmet kesintiye uğramayacak” dedi.

Görev yaptığı 10 yıl boyunca hiçbir siyasi ayrım yapmadan herkese eşit ve adaletli hizmet götürdüğünü söyleyen Başkan Soner Çetin, “Belediye başkanlığı siyaset yeri değil, hizmet makamıdır.
Her zaman bu anlayışla hizmet ettim. Bize oy versin vermesin herkesin başkanı oldum. Bir mahalleye hizmet götürürken oradan ne kadar oy aldığımıza hiç bakmadım. Çünkü tüm hemşehrilerim bizim için
değerlidir. Zaten ben her kesimden oy alarak belediye başkanı oldum. Sağcısı solcusu bana destek oldu ve yüzde 60’ya yakın oranla seçimi kazandık. İnanıyorum ki yine her kesimin desteğini alarak 31
Martta seçimi kazanacağız şeklinde konuştu.

Kendisine kucak açarak hemen benimseyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve teşkilatlarına teşekkür eden Başkan Soner Çetin, “Yabancısı olduğum bir ortam değil. Yıllarca ittifak ortaklığı yaptık
ve birlikte çalıştık. Adana’da her zaman uyumlu bir çalışma ortamımız oldu. Seçim sürecinde bu uyumu devam ettireceğiz ve seçimi kazanacağız.

Nasıl 10 yıldır hiçbir siyasi ayrım yapmadan herkese hizmet götürdüysek seçimde de her kesimin oyuna talibim. Çukurovalı kendisine verilen hizmete sahip çıkacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.