Çetin, Sosyete Pazarında da meşale ve sloganlarla karşılandı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ziyaret ettiği Sosyete Pazarında da meşale, konfeti ve sloganlarla karşılandı.

Çetin, Sosyete Pazarında da meşale ve sloganlarla karşılandı
Yayınlama: 04.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ziyaret ettiği Sosyete Pazarında da meşale, konfeti ve sloganlarla karşılandı.

“Soner Çetin nerede biz oradayız”, “Çukurova’nın gururu Soner Çetin” tezahüratlarıyla karşılanan Başkan Soner Çetin, “Bizim yerimiz belli. Olduğumuz yerdeyiz” ifadesini kullandı.
Gittiği her yerde binlerce hatta on binlerce insan tarafından büyük ilgiyle karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, son olarak ziyaret ettiği Sosyete Pazarında aynı etkileyici tablo ile karşılaştı.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yurt Mahallesi Kapalı Semt Pazarında kurulan Sosyete
Pazarını ziyaret etti. Pazarın girişinde meşale, konfeti ve sloganlarla karşılanan Başkan Soner Çetin için “Soner Çetin nerede biz oradayız”, “Çukurova’nın gururu Soner Çetin” tezahüratları yapıldı. Soner Çetin’in gelişiyle halay çekip, oyunlar oynayan vatandaşlar büyük sevgi gösterisinde bulundu.
Başkan Soner Çetin, Sosyete Pazarına girerek hem esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu hem de
vatandaşlarla sohbet etti. Kadınlara gül ve karanfil veren Başkan Soner Çetin, “Soner Çetin nerede biz oradayız” sloganlarına karşılık, “Bizim yerimiz belli. Biz olduğumuz yerdeyiz. Hemşehrilerimiz bizim nerede durmamızı istiyorsa orada duruyoruz ve durmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.