ÇÜ Devlet Konservatuvarına Yeni Kayıt Yaptıran Öğrenciler İçin Oryantasyon Düzenlendi

Çukurova Üniversitesi 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminin başlamasıyla üniversiteye bu yıl kayıt yaptıran öğrenciler için Devlet Konservatuvarı tarafından oryantasyon toplantısı düzenlendi.

ÇÜ Devlet Konservatuvarına Yeni Kayıt Yaptıran Öğrenciler İçin Oryantasyon Düzenlendi
Yayınlama: 17.10.2022
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Üniversitesi 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminin başlamasıyla üniversiteye bu yıl kayıt yaptıran öğrenciler için Devlet Konservatuvarı tarafından oryantasyon toplantısı düzenlendi.

Oryantasyon haftası kapsamında ÇÜ Devlet Konservatuvarı 1. sınıf öğrencilerine, Müdür Prof. Ülviyye Güler ve Eğitim-Öğretimden sorumlu olan Konservatuvar Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İsmail Dikilitaş tarafından okul hakkında bilgiler verildi. Toplantıya aynı zamanda tüm ana sanat dalları başkanları da katılarak alanlarıyla ilgili öğrencilerle bilgi paylaşımında bulundu.

Konservatuvar ortaokul-lise müdür ve müdür yardımcıları ise öğrencilere ortaokul ve lise eğitimi hakkında bilgiler verdi. Oryantasyon Koordinatörü Öğr. Gör. Sibel Akyürek öğrencilere yönelik hazırladığı sunumda, Çukurova Üniversitesi hakkında ve öğrencilerin yararlanabileceği olanaklarla ilgili genel bilgilendirme yaptı.

ÇÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Ulviye Güler toplantının amacının öğrencilerin farkındalığını artırmak, kampüs ve kampüs olanakları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Oryantasyon toplantısı Devlet Konservatuvarı 1. sınıf öğrencilerinin sorularının cevaplanması, ikram ve birlikte anı fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.