Erbakan’dan Başkan Mustafa Çay’a Tam Destek

Erbakan’dan Başkan Mustafa Çay’a Tam Destek
Yayınlama: 28.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Adananın Pozantı ilçesinde üç dönemdir başarıyla başkanlık görevini yürüten ve bu dönem de kendi partisinden aday olan Belediye Başkanı Mustafa Çay’ı ziyaret ederek tam destek verdi.
31 Mart Yerel Seçimleri için il il gezerek Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adaylarına destek isteyen Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, Kayseri mitingi sonrası Adana programı kapsamında Pozantı ilçesinde partililerle buluştu.
Pozantı’da belediye çay bahçesinde miting yapan Genel Başkan Fatih Erbakan Pozantı’nın çalışkan Belediye Başkanı Mustafa Çay için 'yeniden devam' demeye davet etti ve kendisine tam destek verdiğini belirtti.
ÇAY: GENEL BAŞKANIMIN TAKDİRİYLE YENİDEN KARŞINIZDAYIM
Çay koyun yeniden başlıyoruz dedik şeklinde partililere seslenen Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Milli Görüşün ahlaklı belediyeciliğini Pozantıda aslanlar gibi yürütmek için Yeniden Refah Partisinden belediye başkan adayı olduğuna dikkat çekti.
1999 yılında Milli Görüşün temellerinden olan Fazilet Partisinden belediye başkan adayı olduğunu hatırlatan Başkan Çay, 232 oyla seçimi kaybetmiş ama bugün yeniden yuvasında, yeniden genel başkanımızın takdirleri ile karşınızdayım Allahın izniyle diye konuşarak, 1 Nisanda kaldığı yerden devam edeceğini iddia etti.
DR. ERBAKAN: AHLAKLI BELEDİYECİLİK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ
Ahlaklı belediyecilik anlayışını Pozantı'nın yanı sıra Adanada ve tüm Türkiyede hâkim kılmak üzere uzun zamandır canla-başla çalıştığını ifade eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, "Cenabı Allaha şükürler olsun Yeniden Refah Partimize teveccüh her geçen gün kartopu gibi çığ gibi büyüyerek artıyor.

İşte bakın bugün aldığımız haber Yeniden Refah Partimizin üye sayısı 516 bin 800e ulaştı. Yani iyi Parti ve milliyetçi hareket partisini üye sayısı bakımından geride bıraktık. Türkiyenin üye sayısı bakımından en büyük 3. siyasi partisi haline geldik. İnşallah seçimden sonra 1 milyon hedefine de birkaç ay içerisinde ulaşacağız.

Önce 31 Martta yerel yönetimlerde iktidar, arkasından 2028’de iktidar olacağız inşallah şeklinde konuşarak Pozantılıların mübarek Ramazan Ayını tebrik etti.
Dr. Erbakan daha sonra, Pozantı Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Çay ve beraberindekilerle birlikte Adanaya giderek il teşkilatının Yüreğirde organize ettiği iftar programına katıldı.
Yeniden refah partimiz Türkiye'nin en hızlı büyüyen siyasi partisi Eylül ayı başında 260.000 üye ile başladık 516.000'e çıktık yani bu ne demek 7 ay içerisinde %100 büyüme demek yeniden refah Parti bizim bu büyümesi başka hiçbir siyasi partiye nasip olmamıştır. İnşallah seçimden sonra bir %100 daha büyüyerek ve bir milyon hedefine de ulaşacağız Allahın izniyle.
Milletimizin teveccühü milli görüşü olan özlemi ve fedakâr dava ellerinin teşkilatlarımızın gayreti ve terlemesi bu sonuç bu başarı bunun göstergesidir Allah hepsinden razı olsun aziz milletimize de teşkilatlarımıza da Pozantı’dan bir kez daha teşekkürler ediyoruz.
Pozantı halkı belediye başkanımızı çok iyi tanıyor yaptığı hizmetleri çok iyi biliyor yapmış olduğu hizmetleri bize aktardılar biz de dedik ki böyle dürüst Çalışkan bir başkan bu hizmetleri yapan halka hizmet hakka hizmetleri anlayışı ile çalışan bir başkan cenabı Allah layık olduğu yere getirdi yeniden refah partisine getirdi buradan aday yaptı herkes layık olduğu yere gidiyor. Ahlaklı belediyecilik yapan milli görüş belediyeciliği yapanların yeri
yeniden Refah Partisi olduğu için Rabbim onları burada topladı.

Şimdi İnşallah Yeni dönemde bir kez daha aynı aşkla aynı ruhla başkanımız pozantıya halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla insanların en hayırlısı insanlara faydası dokunan dır, şuuruyla bu hizmetten taşlandıracak bu hizmetlerin devam ettirecek inşallah. Sizlerden 3 tane oy kullanacaksınız bir tanesi Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay başkanımız için bir tanesi Büyükşehir belediyesi Selahattin Baysal başkanımıza bir tanesi de Belediye Meclis
üyesinde yine Hilal Başaka 3 tane mühür üçünü de Hilal başaka üçünü de yeniden refah istiyoruz.

Bu çalışmalarımızı milli görüşün 31 Mart zaferini vesile kılsın sandıkları patlatmamıza vesile kılsın. Sandıkları patlatmamıza vesile kılsın ve 1 Nisan’da ahlaklı belediyecilik döneminin başlamasına vesile kılsın.
Bu vesile ile değerli Belediye başkanımıza kıymetli belediye başkan adaylarımıza il başkanımıza ilçe başkanımıza bütün teşkilatlarımıza Hanım kollarına gençlik kollarına ayrı ayrı bir kez daha teşekkür ediyorum ve bizleri burada yalnız bırakmayan siz değerli pozan sağlıkçına da bir kez daha teşekkür ediyorum Allah hepinizden razı olsun toplantımız hayırlı olsun Allaha emanet olunuz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.