“Her Şeye Rağmen” filminin galası Adana’da gerçekleşti

Adana’da, başrollerini Erkan Petekkaya ve Sinan Akdeniz’in paylaştığı “Her Şeye Rağmen” filminin galası gerçekleştirildi.

“Her Şeye Rağmen” filminin galası Adana’da gerçekleşti
Yayınlama: 01.10.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yukatel Adana Demirspor kulüp başkanı Murat Sancak ve filmin oyuncuları Erkan Petekkaya, Barbara Sotelsek ve Meral Perin’in katılımıyla  “Her Şeye Rağmen” filminin galası için, alışveriş merkezinde tören düzenlendi.

Yapımcılığını Verway’in üstlendiği, yönetmenliğini ise Erdal Murat Aktaş’ın yaptığı film, iş adamı İlhan Doğan’ın hayat hikayesini anlatıyor.

Galada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan iş adamı İlhan Doğan, filmin oyuncularına performansları için teşekkür ettiğini belirterek, “Eğer oyuncular, bütün film kadrosu o senaryoyu yaşamaz ise oyunculuk düzgün yapılmaz ise hiçbir filmin değeri olmaz. Filimde Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Filmin başrol oyuncularından Erkan Petekkaya ise çok güzel bir hikayeyi sinemaya aktardıklarına vurgulayarak, “Benim için çok zordu. ‘Kırmızı Oda’ haricinde şimdiye kadar oynadığım roller kağıt üstündeydi ve hayal ürünüydü. Bu da gerçek bir hikaye ama oynadığım insan yanımda duruyor dedi. 

Filmde iş adamı İlhan Doğan’ın annesini canlandıran oyuncu Meral Perin ise Antakyalı olduğunu belirterek, “Benim için güzel bir roldü. Çok sevdim ve bütün kalbimi verdim.” ifadesini kullandı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.