Mert Demir’den 23 Nisan’da Coşku Dolu Konser

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Aydın’da sahne alan Mert Demir, Ege’nin en coşkulu konserlerinden birine imza attı.

Mert Demir’den 23 Nisan’da Coşku Dolu Konser
Yayınlama: 24.04.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Aydın’da sahne alan Mert Demir, Ege’nin en coşkulu konserlerinden birine imza attı. Ünlü müzisyeni on binlerce kişi izleyerek bayram coşkusu yaşadı.

Mert Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen bir konserle sahnede kutladı. 30 bine yakın Aydınlının sanatçıya coşkuyla eşlik ettiği konserde ünlü müzisyen, en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Son dönemde Türk Pop Müziği’ne damgasını vuran Demir, “Acı Veriyor”, “Cehennemin Dibi”, “Ateşe Düştüm”, “Gözlerime Bak”, “Pusulam Rüzgar”, “Antidepresan” gibi hit parçalarıyla Aydın’daki hayranlarını mest etti ve büyük alkış aldı.

Ünlü müzisyen sahnede kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranının bayramını da kutladı ve “Bu özel gecede sizlerle şarkılarımı paylaştığım için çok mutluyum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.