Kanlı’dan Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyareti

MHP Adana il Başkanı Yusuf Kanlı, Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyareti yaptı.

Kanlı’dan Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyareti
Yayınlama: 27.08.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER -MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Van’da yaptığı başarılı çalışmalarıyla anılan ve geçtiğimiz günlerde Adana’ya atanan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Nitelikli eğitimin önemini vurguladı

İl Divan Kurulu Üyelerinin eşlik ettiği ziyarette MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye’nin, Türk Milleti’nin istikbali açısından, hizmet veren kadroların ve nitelikli eğitimin önemini vurguladı. Kanlı, bu bağlamda eğitmenlerin ve idari kadroların yüksek sorumluluk duygusu içinde fedakârca çalışmalarını daima takdir ettiklerini söyledi.

“Hizmetlerinizden övgüyle söz ettiler”

Tevke’nin Adana’ya gelmesinden ve göreve başlamasından mutluluk duyduklarını belirten Kanlı “Van’daki arkadaşlarımız değerli hizmetlerinizden övgüyle söz ettiler. Adana’mıza hoş geldiniz, mutlu olduk, onur duyduk. Şehrimizde de güzel hizmetlere öncülük edeceğinize inanıyor ve vesileyle üstün başarılar diliyorum.” dedi.

“Tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız”

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke de, “Velilerimizle, öğretmenlerimizle ve bu şehre hizmeti görev bilen tüm kurum ve kuruluşlarla mutlaka dayanışma içinde olacağız. Mutluluk duyduğum bu nazik ziyaretiniz için değerli şahsınıza ve saygıdeğer heyetinize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.