Kocaispir: “Geleceğe umutla bakan bir Adana için hazırız”

Kocaispir: “Geleceğe umutla bakan bir Adana için hazırız”
Yayınlama: 09.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Bu şehri yıllardan beri beklediği hizmetle buluşturmak için yola çıkıyoruz. Geleceğe umutla bakan bir Adana için hazırız.” dedi.
Adana’da, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 15 ilçede gösterdiği belediye başkan adayları AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ın katılımı ile tanıtıldı.

Serinevler Spor Salonu'nda düzenlenen programa AK Parti Genel
Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti ve MHP Adana Milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanları, teşkilat mensupları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Şölen havasında gerçekleşen programda Cumhur İttifakı Adana adayları gövde gösterisi yaptı.
ADANALI HİZMET BEKLİYOR
Adana’yı bir dünya kenti yapmak için yola çıktıklarını belirten Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile 1 Nisan sabahı Adana’da yepyeni bir başlangıç yapmak için Cumhur İttifakı’nın onurlu mensupları olarak kader birliği yaptık. Adanalı hizmet istiyor. Artık bu
şehrin gelişmesini ve ilerlemesini istiyor. Bu şehri yıllardan beri beklediği hizmetle buluşturmak için yola çıkıyoruz.

Geleceğe umutla bakan bir Adana için hazırız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşlarının bizlere emanet bıraktığı bu mübarek topraklarda aklın, bilimin ve tecrübenin ışığında özlenen ve beklenen tüm hizmetleri yapmak için büyük bir enerji ve çaba göstereceğiz.” şeklinde konuştu.
ADANA İÇİN PROJELERİMİZİ ÇOK YAKINDA AÇIKLAYACAĞIZ
Çok yakında projelerini bir basın lansmanı ile açıklayacağını duyuran Başkan Kocaispir, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Yüreğir’de başlattığımız kentsel dönüşüm hamlesini tüm Adana sathına yayacağız. Artık bir kâbusa dönüşen ulaşım konusunu tüm kurumlarımızla işbirliği içinde çözüme kavuşturacağız. Adana’mızın incisi Seyhan Baraj Gölü ve Seyhan
Nehri’ni tüm taraflarla görüşerek hemşehrilerimizin keyif alacağı özel yaşam mekânlarıyla donatacağız. Şehrimizi gençlerin, kadınların, çocukların hayatlarına değer katan çağdaş mekânlarla donatacağız. İnsan odaklı hizmet anlayışı ile karar alma süreçlerinde tüm hemşerilerimizin söz sahibi olacağı bir yönetim tarzını benimseyeceğiz. İstişareyi ve ortak aklı bu şehre egemen kılacağız. Hesap verebilirlik ve şeffaflık en büyük güzümüz olacak. Ekonomik imkânları rasyonel kullanarak bu şehirde bir hizmet seferberliği başlatacağız.
Tevazu ve çalışkanlık en temel ilkelerimiz. Kimlik siyasetini ve her türlü ayrımcılığı reddediyoruz. Toplumun her kesiminin ve herkesin kendini iyi hissettiği bir yönetim anlayışını benimsiyoruz.”
ONURUYLA ÇALIŞAN BAŞIMIZIN TACIDIR
Adana Büyükşehir Belediyesi’nden çıkartılan binlerce mağdur işçinin sorunlarına da değinen Kocaispir, “Sırf siyasi görüşünden dolayı, sırf onlar gibi düşünmediği için ekmekleriyle oynanan değerli kardeşlerimizin durumlarını tekrar gözden geçireceğiz ve Allah’ın izni ile onların mağduriyetlerini gidereceğiz.” dedi. Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına seslenen Kocaispir, “Her biriniz helal lokma peşinde koşan kardeşlerimizsiniz. Onuru ile çalışan başımızın tacıdır.

Yüreğir Belediyesi’nde hiçbir arkadaşımızı incitmedik. Bizimle beraber halka hizmet etmek için yol yürüyen değerli kardeşlerimiz müsterih olsunlar, hiçbir baskıya boyun eğmesinler. Allah’ın izni ile yeni dönemde hep beraber Adana’ya hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

ÇELİK: “YEREL SEÇİMLERE DAMGAMIZI VURMAYA HAZIRIZ”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Adana için tarihi günlerden birini yaşadıklarını söyledi. Cumhur İttifakının milli birlik ve beraberlik ittifakı olarak kurulduğunu vurgulayarak, bugüne kadar omuz omuza yürüdüklerini, büyük işlere imza attıklarını anlattı. Kenti, yerel yönetim alanında da daha güçlü hizmetlere kavuşturmak
için hazır olduklarını dile getiren Çelik, “Hep beraber, Seyhan ve Ceyhan nehirleri gibi bereketli Çukurova'yı daha da bereketli hale getirmek için kolları sıvamaya, yerel seçimlere damgamızı vurmaya hazırız, kararlıyız.” dedi.

Cumhur İttifakı ilçe belediye başkan adayları şu şekilde açıklandı:
Seyhan: Erdal Hatipoğlu
Yüreğir: Halil Nacar
Çukurova: Firdevs Cingözler
Sarıçam: Bilal Uludağ
Kozan: Mustafa Atlı
Ceyhan: Erol Kahraman
Pozantı: Ali Avan
Tufanbeyli: Ekrem Keçe
Aladağ: Mustafa Akgedik
Feke: Ahmet Şener
Yumurtalık: Aydın Kütükoğlu
Karaisalı: Bekir Şimşek
Karataş: Necip Topuz
Saimbeyli: Vedat Cengiz
İmamoğlu: Mehmet Aydın Kangur

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.