‘KOCAİSPİR GELİYOR, ADANA KAZANACAK’

Çukurova Sosyete Pazarı’nda yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Kocaispir, vatandaşlara ‘İyi alışverişler’, esnafa da ‘Bereketli işler’ temennisinde bulundu.

‘KOCAİSPİR GELİYOR, ADANA KAZANACAK’
Yayınlama: 27.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Çukurova, Seyhan ve Yüreğir’de esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Kocaispir’e Seyhan’da AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, Yüreğir’de AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar eşlik etti. Cumhur İttifakı adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Başkan Kocaispir, Adana’ya hak ettiği hizmetleri yapmak için hazır olduklarını kaydetti.

‘KOCAİSPİR GELİYOR, ADANA KAZANACAK’

Çukurova Sosyete Pazarı’nda yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Kocaispir, vatandaşlara ‘İyi alışverişler’, esnafa da ‘Bereketli işler’ temennisinde bulundu. Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen Başkan Kocaispir, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları da dinleyip, not aldı. Pazar alışverişi yapan kadınlara gül dağıtan Kocaispir’e ilgi oldukça yoğundu. Başkan Kocaispir’i karşısında gören ve “Bak bugün burada kim var, abla yıkılacak bugün buralar, Kocaispir geliyor, Adana Kazanacak” diyerek seslenen bir pazarcı renkli görüntüler oluşturdu.

SEYHAN’DA KOCAİSPİR’E YOĞUN İLGİ

Cumhur İttifakı ve AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu ile birlikte Tellidere Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Başkan Kocaispir, vatandaşlarla kucaklaştı. Karşılaştığı vatandaşlara; “Desteğinizi bekliyoruz” diye seslenen Başkan Kocaispir’e vatandaşlar da; “Birlikte kazanacağız” diyerek, destek vereceklerini kaydettiler. Seyhan’da da esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Kocaispir, Adana’ya hak ettiği hizmetleri yapmak için hazır olduklarını kaydetti.

YÜREĞİRLİ’DEN KOCAİSPİR’E HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Cumhur İttifakı ve AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Halil Nacar ile birlikte Kozan Yolu esnafını gezen Kocaispir’e Yüreğirli hizmetleri için teşekkür etti. Kocaispir’e teşekkür eden bir vatandaş, özellikle Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti’nden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bir diğer vatandaş da “Başkanım, yıllardır Yüreğir’deyim; böyle hizmet görmedim. Yüreğir’de çok güzel hizmetler yaptınız. İnşallah sıra Adana Büyükşehir Belediyesi’nde” dedi. Vatandaşlar Kocaispir’e; “Başkanım, her zaman dualarımızdasınız. Çalışmalarınızı çok beğeniyoruz.” diyerek hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.