Niloya Dijital Dünyasına Mobil Oyunu İle de Mutluluk Katıyor

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, minik dostları için özel olarak geliştirilen mobil uygulamasında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Yayınlama: 06.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, minik dostları için özel olarak geliştirilen mobil uygulamasında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. App Store ve Google Play’de kısa sürede büyük ilgi gören uygulama, çocukların dijital dünyada keyifli ve öğretici zaman geçirmelerini sağlıyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanmış, uygulama kapsamında ses eşleştirme, yapboz, nesne toplama, kıyafet giydirme, fark bulma ve boyama gibi farklı oyunlar ile çocuklar hem eğleniyor hem de yeni bilgiler öğreniyor.

YouTube’da 5 buçuk milyon abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle büyük beğeni topluyor. Müzikalleri kapsamında şehir şehir dolaşan çizgi kahraman, dijital dünyasında mobil oyunu ile de miniklerin en yakın dostu olarak mutluluk dünyasının kapılarını açıyor.

Çocuklara özel olarak tasarlanan uygulama, Niloya’nın ruhunu dijital dünyaya yansıtıyor. Çocuklar mobil oyunlarını oynarken, ailelerin de içi rahat ediyor. Çünkü uygulama, ses eşleştirme, yapboz, nesne toplama, kıyafet giydirme, fark bulma ve boyama gibi eğitici ve öğretici içerikleri barındırıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.