Niloya ve Arkadaşları Adana’ya Geliyor

Niloya ve Arkadaşları Adana’ya Geliyor
Yayınlama: 30.01.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Türkiye’nin sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, arkadaşları Mete ve Tospik’le birlikte yarıyıl tatilinin son günlerinde de minik dostlarını yalnız bırakmıyor.

Kahramanlar, interaktif gerçekleştirecekleri gösterileri ile miniklere keyifli, bir o kadar da eğlenceli anlar yaşatacak. Bu kapsamda Niloya ve arkadaşları, 3-4 Şubat tarih Adana 01 Burda Alıveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak sevenleriyle bir araya gelecek.

TRT Çocuk ekranlarında ve 5 buçuk milyon abone sayısıyla YouTube kanalında maceralarını paylaşan Niloya, 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanırken bu hafta mutluluk dünyasının kapılarını Adana 01 Burda Alışveriş Merkezi’nde açıyor. Her gün yeni şeyler öğrenen, öğrendikçe daha çok merak eden, merak ettikçe de mutlu olan Niloya ve arkadaşları hafızalara kazınan şarkıları ve dansları ile interaktif bir gösteriye imza atacak.

Kahramanlar, 3-4 Şubat tarihlerinde Adana 01 Burda Alışveriş Merkezi’nde çocuklara unutamayacakları anlar yaşatacak. 14.00, 16.00, 18.00 saatlerinde 3 seans halinde ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, ismini ‘mutluluktan’ alan sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya ve arkadaşlarının gösterileriyle doyasıya eğlenecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.