Oya Tekin, Bayramda ev ve esnaf ziyaretinde bulundu

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ramazan Bayramı’nda ilçenin değişik noktalarında ev ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Oya Tekin, Bayramda ev ve esnaf ziyaretinde bulundu
Yayınlama: 12.04.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin Ramazan bayramını Seyhanlılar ile bir arada geçirdi. Başkan Tekin, “ Yurttaşlarımızı ziyaret ederek bize vermiş oldukları desteğe teşekkür edip ramazan bayramlarını da kutladık. Bize olan güvene layık olmak adına büyük bir özveriyle çalışacağımızı ifade ettik” dedi.

EV VE ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ramazan Bayramı’nda ilçenin değişik noktalarında ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “  Yurttaşlarımız ile bayramı bir arada geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Sadece bayramdan bayrama değil her zaman bir arada olacağımızı ifade ettik. Bizlere vermiş oldukları mesajlar yol haritamız olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Seyhan’ımızı güzel noktalara taşımaya kararlıyız. Bunun içinde yorulmadan hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

SORUNLARI BİLİYORUZ

Seyhan İlçesi’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bunların da çözüme kavuşması için tüm imkanları seferber edeceklerini belirten Başkan Tekin, “Hizmette ayrım yapmak gibi bir düşünce içerisinde  asla olmayacağız. Eşitlik önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Seyhanlılar her şeyin en iyisine layık. Bizde bu hedef doğrultusunda hareket ederek projelerimizi hayata geçirip yurttaşlarımızın hizmetine sunacağız ” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.