SEYHAN’DA EMİR CAN İĞREK’LE CUMHURİYET COŞKUSU

Seyhan Belediyesi’nin Cumhuriyetin kuruluşunun 100.yılı dolayısıyla düzenlediği kutlama etkinlikleri Emir Can İğrek konseriyle sürdü.

SEYHAN’DA EMİR CAN İĞREK’LE CUMHURİYET COŞKUSU
Yayınlama: 28.10.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediyesi’nin Cumhuriyetin kuruluşunun 100.yılı dolayısıyla düzenlediği kutlama etkinlikleri Emir Can İğrek konseriyle sürdü.

Dün akşam Seyhan Sanat Meydanı’nda gerçekleştirilen konser öncesi, alanı dolduran Adanalılar Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, vatan için canlarını feda eden şehitler ve gaziler için saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı söyledi.

“Ali Cabbar” şarkısıyla ünlenen Emir Can İğrek, sahnede muhteşem performansıyla alandaki kitleye unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Üney, Ankara’daki programı nedeniyle konsere katılamayan Başkan Akif Kemal Akay’ın selamını iletirken, ünlü sanatçı İğrek de Cumhuriyetin çok değerli olduğunun altını çizerek halkın Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Geç saatlere kadar süren konserde Adanalılar, Emir Can İğrek’in seslendirdiği şarkılarla hem Cumhuriyet coşkusunu yaşadı hem de unutulmaz bir akşam yaşadılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.