“5 Yıl Daha Seyhan’ı Birlikte Yöneteceğiz”

Akay, Desteğiniz, ilginiz ve güveniniz ile 5 yıl daha Seyhan’ı birlikte yönetmeye devam edeceğiz! dedi.

“5 Yıl Daha Seyhan’ı Birlikte Yöneteceğiz”
Yayınlama: 29.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, seçim maratonunda ilçenin mahallelerini ziyaret ederek ev toplantılarını aralıksız sürdürüyor.

Hadırlı mahallesinde Feride ve Esat Aydıngülü ailesinin tertiplediği ev sohbet toplantısına katılan Başkan Akay, “Gücümüzü halkımızın sevgisinden alıyoruz. Bu sevgi bize şevk veriyor, yeniden hizmet anlamında bizlere destek veriyor. Desteğiniz, ilginiz ve güveniniz ile 5 yıl daha Seyhan’ı birlikte yönetmeye devam edeceğiz! dedi.

SEYHAN’IN GERÇEK SAHİBİ HALKTIR

Belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri ana başlıklarıyla sohbet toplantısında Seyhan halkına anlatmaya devam eden Başkan Akif Kemal Akay, halktan gelen talepleri de dinleyerek notlarını almayı sürdürüyor. Başkan Akay, ‘Seyhan’ın gerçek sahibi halkımızdır. Onların istekleri doğrultusunda bugüne kadar hizmetlerimi şekillendirip halkın huzuruna çıktık. Bundan sonra da halk isteyecek, biz de o istekler doğrultusunda hizmet edeceğiz’ açıklamasında bulundu.

ÜRETEN SEYHAN’IN MİMARI

Başkan Akay, Seyhan’ın 96 mahallesinde halkın yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti görmenin kendisinin önümüzdeki 5 yıllık dönemde daha fazla hizmet etmesinde yol haritası oluşturduğuna da dikkat çekti.

Akay, ‘Üreten Seyhan diyerek yola çıktık. Ürettik, hizmetlerimizin devamı da bu ürettiklerimizi daha da geliştirip genişleterek Seyhan halkının emrine sunacağız’ dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.