Akşener: “Böyle Adaletsiz kararlar veren YSK, hiç bir ülkede yoktur”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu seçim sonuçları itiraz başvurularına YSK’nın ret kararı vemesini eleştirdi.

Akşener: “Böyle Adaletsiz kararlar veren YSK, hiç bir ülkede yoktur”
Yayınlama: 13.04.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu seçim sonuçları itiraz başvurularına YSK’nın ret kararı vemesini eleştirdi.

Akşener açıklamasında; Seçim şaibelerine karşı bu kadar istikrarlı olarak; adaletsiz, ciddiyetsiz ve basiretsiz kararlar veren bir Yüksek Seçim Kurulu, bizden başka hiçbir ülkeye nasip olmamıştır…

98 bin oyun geçersiz olduğu, kullanılmayan zarf ve oy pusulalarının havalarda uçuştuğu, sandıkların başında “partili” devlet memurlarının bulunduğu ve daha birçok garabetin kanıtlarla ortaya konulduğu Ordu seçimlerine yönelik tüm itirazlarımıza, YSK bugün red kararı vermiş…

YSK, Orduluların iradesini yok sayarak kendi tarihine bir leke daha sürmüştür. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Enver Yılmaz’ın sandıkta milletimizden aldığı helali, hırsızların masasına haram olarak sunmuştur diyerek açıklamasını şu sözlerle tamamladı.

“Kendini hâlâ millet iradesinden üstün görenlere bir kez daha hatırlatmak isterim ki; Doğruların elbet bir gün ortaya çıkmak, hakkın da elbet bir gün sahibini bulmak gibi çok güzel bir huyu vardır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.