AKAY, “ YENİ DÖNEMDE DEV HİZMETLER YAPACAĞIZ ”

Yayınlama: 26.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Dünyaya ve Türkiye’ye ‘İlk’leri sunan, her alanda üretimi destekleyen, kendi kendine yetmesini bilen, maksimum tasarruf ile maksimum hizmetler üreten Seyhan Belediyesi’nin gelecek döneme ait projelerini kamuoyu ile paylaştı.

SEYHAN HALKI İÇİN EL ELE VERDİK, VERECEĞİZ

Hizmet yelpazesini genişleterek olası afetlere hazırlıklı bir Seyhan’ın inşası için gayret sarf eden  Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ‘Seyhan’da tüm canlıları düşünen bir anlayış ile yola çıktık. Yeni dönemin projelerini de bu istikamette hazırlayarak kendimize yol haritası belirledik. Sosyal belediyecilik noktasında takdir edilen bir belediye ve o belediyenin de başkanı olmaktan her zaman gurur duydum. Seyhan halkı ile el ele verip bu hizmetleri gerçekleştirdik. 5 yıl boyunca omuz omuza verdik, bundan sonra da birlikte başaracağız’ dedi.

HİZMET ETMEK İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUM

Türkiye’nin en başarılı belediyelerinden biri olmanın siyasetle değil, hizmetle ulaşılabilecek bir nokta olduğunu ifade eden Başkan Akay, ‘Seyhanlının kararının yine hizmetten yana olacağından şüphem yok, siz değerli hemşerilerimin de güveninizi boşa çıkarmayacağımdan yana şüpheniz olmasın. 31 Mart günü sandıkta İYİ Parti logosu ile sizlere bir dönem daha hizmet etmek için oylarınızı bekliyor olacağım’ diye konuştu

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yeni döneme ait projelerini ise şöyle sıraladı,

– Uluslararası Kongre Merkezi

– Dev bir kütüphane

– Yaşlı Yaşam ve Alzheimer Merkezi

– Gençlik Merkezi

– Kapalı semt pazarı (8 adet)

– Engelsiz park ve spor merkezi

– Mıdık Mesire Alanı

– Kerpiç köy ve kahvaltı evi

– Hayvan kısırlaştırma ve bakım merkezi

– Emekli hobi evi (4 adet)

– 132 Yeni park

– Kreş (6 adet)

– Bilgi evi (15 adet)

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.