Millet Partisi Genel Merkezi görkemli bir törenle açıldı

‘Muhteşem Türkiye’ hedefiyle hareket eden Millet Partisi’nin yeni Genel Merkezi açıldı.

Millet Partisi Genel Merkezi görkemli bir törenle açıldı
Yayınlama: 25.09.2022
A+
A-

İLKGÜN HABER – Türkiye’nin bir çok yerinden açılışa gelen partililer,Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar’ı alkışlarla karşılarken açılışa çoksayıda siyasetçi ve vatandaş katıldı. ‘Muhteşem Türkiye’ hedefiyle hareket eden Millet Partisi’nin yeni Genel Merkezi açıldı. ‘Milletin Merkezi Açılıyor’paylaşımlarıyla duyuruları yapılan genel merkez, Ankara’da hizmete girdi.

Şahlanış Partisi Genel Başkanı Mehmet Mahmut Yıldız, MilliParti Genel Başkanı Muhammet Uzun,Bağımsızlık Partisi Genel Başkanı Yener Bozkurt, Yeniden Refah Partisi GenelBaşkan Yardımcısı Suat Pamukçu ve MKYK üyesi Fatih Mehmet Uğurlu, DünyaTürklüğü Stratejik Akıl Merkezi Başkanı Sabri Sipahioğlu açılışta yeraldı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, AnkaraBüyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Belediye Başkanı TurgutAltınok, Avrasya Türk Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı İsmail Cengiz veKKTC Cumhurbaşkanı Politik Danışmanı Prof. Dr. Ata Atun ise açılışa katılamayıpmesaj gönderdi.

Genel Başkan Cuma Nacar, genel merkez binası açılışındayaptığı konuşmada çözülemeyen sorunları Millet Partisi’nin çözeceğini belirtti.

Çankaya ilçesinin Balgat semtinde yer alan yeni genel merkezbinası önünde bir açılış töreni düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ilebaşlayan törende, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından seğmenler gösteri sundu.Genel Başkan Nacar ve başkan yardımcıları kurdele keserek binanın açılışınıyaptı. Katılımcıların sık sık “İttifakın adresi, Millet Partisi”sloganları atması yeni bir ittifak oluşumunun sinyallerini verdi.

ÇÖZÜLEMEZ SANILAN PROBLEMLERİ MİLLET PARTİSİ ÇÖZER

Açılışta konuşma yapan Genel Başkan Cuma Nacar, “Yönetmekabiliyetini yitirmiş, içte ve dışta acze düşmüş,milletimizin hak vemenfaatlerini koruyamaz hale gelmiş, bu güzel ülkemizi krize, kaosa sürüklemiş,ekonomik, siyasal, sosyal alanlarda ve adalette çıkmaza düşürmüş vevatandaşımızı canından bezdirmiş bu iktidara da; iktidarın ayakta kalmasınınsebebi olan bu muhalefete de Büyük Türk Milleti muhtaç değildir, çaresizdeğildir. Millet Partisi çaredir, ümittir. Çünkü Millet Partisinin davası hakve millet davasıdır. Millet Partisi milli uyanışa ve dirilişe, yeryüzününıslahına, yalnızca ülkemizdeki değil, yeryüzündeki adaletsizliğe, zulme,haksızlığa, zorbalığa, sömürüye, fukaralığa, soyguna, vurguna son verecek, herşeyin en iyisine layık vatandaşlarımızı ve insanlığı adalete, bolluğa, barışmedeniyetine kavuşturacak bir partidir.”

BU İKTİDAR DA 6’LI MASA DA ÇÖZÜM DEĞİLDİR

“Millet Partisi olarak tarihe not düşüyoruz. 6’lı masaittifakında yer alan partiler, yedeğinde tuttuğu HDP’nin iktidar ortağıolmasına sebep olmamalılar. Bu tarihi bu uyarıdır. İş işten geçtikten sonraçözüm aramak hamakat olacaktır. Görülen odur ki bu muhalefetten de, Büyük TürkMilletine bir hayır yoktur. HDP’nin tehdit ve şantajlarına iktidar hatırınaboyun eğmektedirler. Bu iktidar da, muhalefet de HDP’ye göz kırpmaktadır. Bupartinin eski bir genel başkanı, mahkemedeki savunmasında çözümün adresinincezaevindeki terörist başı olduğunu söyleyebilmiştir.”

MİLLET PARTİSİ VE ERDEMLİLER İTTİFAKI

“AKP iktidarına demokratik ve meşru yollardan, sandıkta sonvermek tarihi bir zaruret halini almıştır. Artık iktidarın gitme zamanı, MilletPartisi’nin de iktidar olma zamanı gelmiş geçmektedir. Ekonomik, sosyal,siyasal meseleler karşısında çözüm üreten, milletimizin varlık ve bekâ sorununuortadan kaldıracak Millet Partisi iktidarına her zamankinden daha fazla ihtiyaçvardır. Biz diyoruz ki; “Türk halkı iki seçenekli dayatmaya mahkûm değildir.”

“İvedilikle çözmek zorunda kaldığımız yoksulluk, işsizlikvb. sorunların yanında güçlü, ileri ve mutlu bir Türkiye hayalimiz var.Dilimizi, dinimizi, kültürümüzü, bayrağımızı, vatanımızı her türlü tehdit vetehlikeye karşı koruma irademiz var… Türkiye, sadece kendisi için yaşayan birülke değildir, bütün dünyaya karşı sorumluluklarımız olduğuna inanıyoruz.Allah’ın izniyle milletimizi hak ettiği seviyeye yükseltmek, ülkemizin veinsanlığın problemlerini çözmek kararındayız! Bunu nasıl başaracağız? Ortakakılla, milli ruhla bütün milli güçleri “Muhteşem Türkiye” ülküsündebirleştirerek”

ÇÖZÜMÜN ADRESİ MİLLETPARTİSİ

“Çözümün adresi Millet Partisi’dir. Çözüm Mustafa Kemal vearkadaşlarının Amasya tamiminde, Erzurum ve Sivas Kongrelerinde ortayakoydukları formüldür. Evet, vatanın bölünmez bütünlüğü tehlikededir, Milletinistiklâli tehlikededir. Biz de onlar gibi diyoruz ki, kurtuluşu bu milletbaşaracaktır. Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.